Adana Asus Anakart Tamiri

Adana Asus Anakart Tamiri


adana Asus anakart tamiriAdana Asus Anakart Tamiri olarak bizi bulduysanız şanslısınız. Anakart tamirinde uzman ekip ve ekipmanlar ile %90 tamir imkanı sunmaktayız. Adana Asus Servisimizde sizlere Asus anakartlardaki tüm arızalara çözüm bulabileceğimizi belirtmek isteriz. Asus Entegre Tamiri, Chipset Tamiri, Usb Tamiri, Dvdrom Tamiri, Ekran Tamiri, Menteşe Tamiri, Harddisk Tamiri, Klavye Değişimi, Sıvı Temas, Kasa Tamiri, Şarz Soketi Tamiri, Kulaklık Girişi Tamiri, MousePad Tamiri, Adaptör Tamiri, Batarya Değişimi yapmakta ve servisini vermekteyiz. Uygun fiyatlar ve aynı gün teslim işlerimizde sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bilgisayarsız kalmayın diye aynı günü teslim etmek için randevu talebinde bulununuz.

Adana Asus Ekran Kartı Sorunları


Adana Asus Chipset TamiriAdana Lenovo Ekran Kartı Sorunları olarak en çok karşılaşılan durum ekran görüntüsünün gelmemesidir. Kimi zaman bu bir usb arızasına dayalıdır. Bazen de küçük bir sigortanın, yada diotun yanmasından ötürüde kaynaklanan bir sorun olabilir. Fakat en çok arıza chipset kaynaklıdır. Bunun sebebi ise makinenizin ilk alındığından ve arıza verdiği güne kadarki olan zamanda bakım yaptırılmamasıdır. Bu sorun nasıl bir bakımla bertaraf edilebilir.

Adana Bilgisayar Bakım ve OnarımÖncelikle bir bilgisayarcıya bakım için bilgisayarınızı götürün. İşlemci ve chipset altındaki termal macununun değişmesini ve kaliteli bir macun kullanmasını söyleyin. Genel olarak 45-50 lira civarında fiyatı olan iki kullanımlık termal macunlar mevcuttur. Servis bunu kullanacaktır. Fan temizliğinin yapıldığından emin olun, hatta temizlendiğine dair telefonla görüntü almasını isteyin. Ama bu işlem pek uzun sürmeyen bir işlemdir. Takribi maksimun 45 dakika sürmektedir. Bilgisayarınızın bakımını mutlaka kullanımınıza göre her yıl yaptırın. Oyun çok oynuyorsanız bunu 6 ayda bir bile yaptırmanızda yarar vardır. Bütün bu işlemlerden sonra makinanınızın performansınında arttığını göreceksiniz.

Adana Asus Chipset Tamiri


adana Asus chipset tamiriAdana Asus Chipset Tamiri olarak chipsette ne gibi bir uygulama yapılır ve %90 tamiri mümkündür diyoruz onu açıklamak isteriz. Öncelikle chipset arızası olarak tespit edilen ve işleme alınan anakartın chipseti bir bga makinesi aracılığı ile yerinden sökülür. Chipset çıkarıldıktan hemen sonra anakart üzerindeki soğuk lehim temizlenir ve yeniden reball işlemi için hazırlanır. Bu esnada çıkartılan chipsetin altındaki lehim toplarıda tazelenir ve yenileri ile değiştirilir. Çok hassasiyetle yapılması gereken bu işlemde en ufak hata herşeyi başa döndürebileceği için uzmanlarımız çok dikkatli olmaktadır. İşlemler bittikten sonra chipset yine bga makinesi aracılığı ile anakartın üstüne dikkatlice yerleştirilir ve presslenir. Bu işlemden sonra makinanızın test edilmesine başlanır. Testten başarı ile geçerse makinanızı ilk gün aldıınız gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Adana Asus Menteşe Tamiri


Adana Toshiba Menteşe TamiriAdana Asus Menteşe Tamiri olarak servisimiz bu kısa bilgiyi sizinle paylaşmak ister. Öncelikle kırılan menteşe ve onarımı kolay bir işlem değildir. Kimi notebook ve laptopların kasaları ince ve zayıf olduğundan işlem daha da zorlaşır ve içinden çıkılmayacak hal alır. Bunun başınıza gelmemesi için mutlaka ekran kapağını ortadan açınız! Sağdan veya soldan açılan kapakların bir süre sonra menteşe yerlerinden çatladığı ve kırıldığı görülmüştür. Makinenizin görüntüsünün bozulmasını istemiyor ve tamir görmesini istemiyorsanız mutlaka ekran kapağını herzaman ortasından açmanızı tavsiye ediyoruz. Servisimiz çok hassas bir şekilde menteş onarımı yapmakta olup, görüntüsünün bozulmaması için en ince ayrıntısını düşünerek servis hizmetini bu konuda vermektedir.

  • Adana Asus Anakart Tamiri %90 Başarı!
  • Adana Asus Anakart Tamiri Servisi