Adana Laptop Ekran Değişimi

Adana Laptop Ekran Değişimi


Adana Laptop Ekran Değişimi hakkında sizi bilgilendirmek isterim.

Laptop Ekran Ölçüleri Şunlardır!
8.9 / 10.0 / 10.1 / 10.2 / 11.6 /12,1 / 13.3 / 14.0 / 14.1 / 15.0 / 15.4 / 15,6 / 16 / 17,3 / 17,3 / 18.4

Laptop ekranları çok kırılgandır ve hassas olduklarından düşme ve yanlış kapak kapama sonucunda çabuk kırılırlar. İç ve dış birçok materyalden oluşan bu ekranların tamiri mümkün değildir. Elektronik arızalarında üzerinde bulunan micro kablolar kırıldığında asla geri dönüşü yoktur. Ben bunu tamir ederim diyen yalan söyler. Ekran fiyatları 300 ile 1000 TL arasında değişmektedir. Bu laptopınızın model ve kullandığı ekran boyutuna bağlıdır. Boyutların küçük veya çok büyük olması fiyatların standartlığını ortadan kaldırır. Dolar endeksli olan bu ürünler malesef hergün fiyat değiştirmektedir. Ama siz yinede arayıp bilgisayar modelinizi yazarak Whatsapp :  0 538 697 4666 bilgi alabilirsiniz.

LAPTOP EKRAN DEĞİŞİMİ NE KADAR ZAMAN ALIR?

Laptop Ekran Değişimi en fazla 20-25 dakikadır. Fakat bu ekranın elimizde olup olmadığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ama en geç aynı günün sonunda teslim ederiz.

Adana Laptop Ekran Değişimi

Adana Laptop Ekran Değişimi

LAPTOP EKRANLARININ GARANTİSİ VARMIDIR?

Laptop Ekranlarının garantisi vardır. 1 piksel 2 yıl elektronik garantisi vardır. Fakat ekran incelemeye alınır. Durum kullanım hatası çıkarsa ücretini karşılamak zorunda kalırsınız.

LAPTOP EKRANLARDAKİ ARIZA DURUMLARI

Ekran beyazlar veya renk değiştirir. Çizgiler ve ekranın yarısı görünmez veya farklı renk olur. Renk skalası oluşur. Renkler kırmızı, yeşili sarı olur. Bu durumlar bazen chipsetten de kaynaklanabilir. Bu durum için bir bilgisayarcıdan yardım alabilir yada bizi arayabilirsiniz.

Bazı ekran sorunlarında fileksi kablodan kaynaklanmaktadır. Ekranı ileri geri itip çektiğinizde ekran gelip gidiyorsa bu fileksi hatasıdır ve onarılması yada değiştirilmesi gerekmektedir. Arama yapmak isterseniz bu kablonun adını ekran fileksi kablosu olarak arattırabilirsiniz.

Servisimiz yüksek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Her türlü bilgisayar sorunlarınız da bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Adana Bilgisayarcıdan hizmet almak ayrıcalıktır. En özel ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.