Adana Xbox Servisi

ADANA XBOX TAMİRİ – SERVİSİ

Xbox – Xbox360 ile başlayan serüven Xboxone ile devam ediyor. Şimdi tüm xbox360 oyuncularının merak ettiği konu Jtag online a izin veriyormu! Evet veriyor. Konsolun son versiyonuda artık kırılıyor. Herhangi bir durum oluştuğunda takılmış olan jtag da aynı zamanda garantilidir.

Xbox360 ile hem dvdrom dan hemde hdd den oynama şansınız var. Eğer diyorsanız ben makinemin gözü eskisin istemiyorum, o zaman jtag ile hdd aracılığı ile oyun aynayacaksınız. Tüm işlemlerimiz 2 yıl garantilidir. (Jtag)
Jtag Anakartınıza veya herhangi bir şekilde cihazınıza zarar vermez. İşlemciyi fazla yormadan hdd den oynayan ve konsolun yorulmamasını sağlayan jtag işleminin emin ellerde yapılması gerekmektedir.


JTAG NEDİR? JTAG XBOX A ZARAR VERİRMİ?

Jtag’ın xbox a hiçbir zararı yoktur. Bu işte uygulama ve Takılan Çipin özelliği önemlidir. Genel olarak birinci kalite çip taktırmanızı öneririm ve son sürüm program olmasına dikkat ediniz. Bu ürün biraz pahalıdır ama hiçbir sorun yaşamazsınız. Bazı yeni çıkan xbox modellerinin çiplemesinde sadece biraz açılışta bekleme durumu vardır. 17 ile 45 saniye arasında açılmaktadır cihazınız ama bu bir sorun teşkil etmemektedir.

JTAGDA ONLİNE OYUN OYNANIRMI?

Jtag takılan bir xbox’ta online oyun oynamak mümkün, çünkü takılan jtag’ın kendine has bir sunucusu bulunmaktadır, bu sunucuda da orjinal xbox ınızda oynadığınız online oyunları rahatlıkla jtaglı makinenizde oynayabilirsiniz. Online oyunlarda yaşayacağınız herhangi bir problem veya banlanma oluşmayacaktır.

JTAG’IN FAYDA VE ÖZELLİKLERİ

Xbox jtaglandıktan sonra oyunlarınızı artık hdd (Harddisk) sürücüsünden oynamaya başlarsınız. İstediğiniz kadar oyun yükleyebilir, hatta yeni çıkan oyunları da xbox ınızda hemen oynayabilirsiniz. İşlemciniz fazla yorulmaz, dvdromunuz eskimez, oyunları daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Jtag uygulanırken fan ayarları yapıldığından fanınız işlemcinizi 1. seviyede soğutacaktır. Bu durumda işlemcinizin ısınmamasına sebeb gösterecek ve makineniz daha rahat bir oyun ortamı sağlayacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Detaylı Bilgi için