Playstation 3 Tamiri

Playstation 3 Tamiri


Playstation 3 Tamiri ve servisi olarak tüm model playstationların tamirini ve parça teminini yapmaktayız. Türkiye de sayılı teknik servislerden biri olan ve bugüne kadar hiç bir ürünü yapılmadan müşteriye teslim etmeyen tek servisiz. Bunu neden söylüyoruz çünkü tüm çözümler servisimizde mevcut olup tamir açısından her türlü teknik cihaz ve tecrübeye sahip bir servisiz. BGA denilen ve işlemci, chipset tamiri için geliştirilen bu cihaz servisimizde mevcuttur. El ile asla chipset tamiri yapmamaktayız. bu yüzden servise gelen her cihaz %99 olarak tamiri mümkün olmaktadır.

Playstation 3 Tamiri, Adana Playstation 3 Tamiri, Adıyaman Playstation 3 Tamiri, Afyon Playstation 3 Tamiri, Ağrı Playstation 3 Tamiri, Aksaray Playstation 3 Tamiri, Amasya Playstation 3 Tamiri, Ankara Playstation 3 Tamiri, Antalya Playstation 3 Tamiri, Ardahan Playstation 3 Tamiri, Artvin Playstation 3 Tamiri, Aydın Playstation 3 Tamiri, Balıkesir Playstation 3 Tamiri, Bartın Playstation 3 Tamiri, Batman Playstation 3 Tamiri, Bayburt Playstation 3 Tamiri, Bilecik Playstation 3 Tamiri, Bingöl Playstation 3 Tamiri, Bitlis Playstation 3 Tamiri, Bolu Playstation 3 Tamiri, Burdur Playstation 3 Tamiri, Bursa Playstation 3 Tamiri, Çanakkale Playstation 3 Tamiri, Çankırı Playstation 3 Tamiri, Çorum Playstation 3 Tamiri, Denizli Playstation 3 Tamiri, Diyarbakır Playstation 3 Tamiri, Düzce Playstation 3 Tamiri, Edirne Playstation 3 Tamiri, Elazığ Playstation 3 Tamiri, Erzincan Playstation 3 Tamiri, Erzurum Playstation 3 Tamiri, Eskişehir Playstation 3 Tamiri, Gaziantep Playstation 3 Tamiri, Giresun Playstation 3 Tamiri, Gümüşhane Playstation 3 Tamiri, Hakkari Playstation 3 Tamiri, Hatay Playstation 3 Tamiri, Iğdır Playstation 3 Tamiri, Isparta Playstation 3 Tamiri, İstanbul Playstation 3 Tamiri, İzmir Playstation 3 Tamiri, Kahramanmaraş Playstation 3 Tamiri, Karabük Playstation 3 Tamiri, Karaman Playstation 3 Tamiri, Kars Playstation 3 Tamiri, Kastamonu Playstation 3 Tamiri, Kayseri Playstation 3 Tamiri, Kilis Playstation 3 Tamiri, Kırıkkale Playstation 3 Tamiri, Kırklareli Playstation 3 Tamiri, Kırşehir Playstation 3 Tamiri, Kocaeli Playstation 3 Tamiri, Konya Playstation 3 Tamiri, Kütahya Playstation 3 Tamiri, Malatya Playstation 3 Tamiri, Manisa Playstation 3 Tamiri, Mardin Playstation 3 Tamiri, Mersin Playstation 3 Tamiri, Muğla Playstation 3 Tamiri, Muş Playstation 3 Tamiri, Nevşehir Playstation 3 Tamiri, Niğde Playstation 3 Tamiri, Ordu Playstation 3 Tamiri, Osmaniye Playstation 3 Tamiri, Rize Playstation 3 Tamiri, Sakarya Playstation 3 Tamiri, Samsun Playstation 3 Tamiri, Şanlıurfa Playstation 3 Tamiri, Siirt Playstation 3 Tamiri, Sinop Playstation 3 Tamiri, Şırnak Playstation 3 Tamiri, Sivas Playstation 3 Tamiri, Tekirdağ Playstation 3 Tamiri, Tokat Playstation 3 Tamiri, Trabzon Playstation 3 Tamiri, Tunceli Playstation 3 Tamiri, Uşak Playstation 3 Tamiri, Van Playstation 3 Tamiri, Yalova Playstation 3 Tamiri, Yozgat Playstation 3 Tamiri, Zonguldak Playstation 3 Tamiri

Playstation 3 Tamiri

Playstation 3 için Verdiğimiz hizmetler


Playstation 3 için verdiğimiz hizmetler arasında

 • Playstation 3 Chipset Tamiri,
 • Playstation 3 CPU Tamiri,
 • Playstation 3 Entegre Tamiri,
 • Playstation 3 Anakart Tamiri,
 • Playstation 3 Power Tamiri,
 • Playstation 3 BlueRay Tamiri,
 • Playstation 3 Usb Tamiri,
 • Playstation 3 Hdmi Tamiri,
 • Playstation 3 Ekran Sorunu Tamiri,
 • Playstation 3 Kasa Tamiri,
 • Playstation 3 Harrdisk Tamiri,
 • Playstation 3 Dualshock Kontrol Kol Tamiri,
 • Playstation 3 Tamiri,

Playstation 3 Arızaları ve Onarımı


Playstaation 3 Arızaları ve Onarımı hakkında bir kaç önemli arıza kaydı ile sürekli servisimiz hizmet vermektedir. Bunları ve tamrii mümkün olan arızaların şekillerini sizlerle paylaşmak istedik.

Playstation 3 ekrana görüntü gelmeme sorunu, yeşil ışık yandığı halde görüntü gelmemesi, çalıştığı halde görüntü var ses yok hatası, aşırı fan sesi, oyun oynarken kendi kendine kapanma sorunu, oyunlarda donma sorunu, açıldıktan 3-4 saniye sonra kırmızı ışığa dönmesi, açılıp kapanıyor sorunu, işlemci sorunu, harddisk okumama sorunu, yavaş çalışma sorunu, ses sorunu, internet sorunu vs.. diğer tüm problemlerine çözüm bulmaktayız.

Ücretler konusunda makul fiyatlar vermekteyiz. Ürününüzü yapmadan asla göndermeyiz, yapılamayacak ürünler genel olarak sıvı temas görmüş cihazlar olabilir fakat bununda üstesinden gelebiliyoruz. Servisimizin satışını yapmakta olduğu ürünler aşağıda resimlerle belirtilmiştir.Playstation 3 Oyunlar için multi ve uygun oyunlar katagorisinden oyunlara bakabilirsiniz. Oyunlar hem hesaba hemde harddisk e yüklenebilmektedir. Oyun Fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0 538 697 4666 yı arayabilirsiniz.